tel Ogrodzenia, balustrady:
506 079 776
tel Profile:
502 708 577

Wyroby hutnicze z Częstochowy

W ofercie posiadamy szeroki asortyment wyrobów hutnicznych ze stali. Ze względu na dużą zmienność, ceny produktów ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia, dostępności produktów czy wyboru opcji dostawy.

Nasz asortyment jest bogaty w wyroby hutnicze o różnych wymiarach i rodzajach. Od lat zajmujemy się sprzedażą stali, co pozwoliło nam nabyć doświadczenie w wyborze oraz dystrybucji najlepszej jakości profili. Dlatego wybierając nas, decydują się Państwo na produkty ze sprawdzonego źródła. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni. Obsługujemy klientów z Myszkowa, Zawiercia, Radomska, Częstochowy, Kłobucka, Lublińca i wielu innych większych oraz mniejszych miast. Służymy także pomocą w razie problemów z wyborem odpowiedniego rozmiaru bądź wariantu produktu. Zapraszamy Państwa do kontaktu i wybrania stal od doświadczonego dystrybutora!

Najwyższej jakości wyroby stalowe – Częstochowa i okolice

Profile stalowe charakteryzuje przede wszystkim wysoka wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie. Ta właściwość pozwala im na utrzymywanie dużych obciążeń bez stwarzania zagrożenia zawalenia się konstrukcji. Grube wyroby stalowe są sztywne, co dodatkowo wzmacnia ich stabilność. Ważna jest także ognioodporność tych produktów, która znacząco wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa przy wykorzystaniu w budownictwie. Profile ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych.

Cięcie stali na wymiar

Ważną cechą stali jest jej łatwość w obróbce, której dokonać można wieloma metodami (spawanie, nitowanie, skręcanie itp.). Oprócz standardowych rozmiarów naszych wyrobów hutniczych oferujemy także cięcie na wymiar zamówionych produktów, zgodnie z życzeniem Klienta. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony u nas produkt będzie idealnie dopasowany do Waszego projektu. W celu dopasowania rozmiaru profili stalowych zapraszamy do kontaktu.

Transport wyrobów hutniczych na terenie Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia i innych miast

Naszym Klientom oferujemy wysyłkę bądź odpłatny transport zamówionych profili stalowych. Cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie, zależnie od odległości oraz wielkości zamówienia. Dowozimy do Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia oraz wielu innych miast. Zapewniamy najlepszej jakości wyroby stalowe oraz profesjonalne dostarczenie zakupionych produktów.

Kształtowniki:
Wymiary - waga 1mb:
Kątowniki:
Płaskowniki:
Rury:
Zapewniamy wysyłkę lub odpłatny transport zakupionych u nas profili i prętów pod wskazany adres (cena ustalana jest indywidualnie w zależności od odległości oraz wielkości zamówienia).
Na życzenie klienta, przecinamy profile na podany wcześniej wymiar, w celu ułatwienia transportu.